«Батьківщина» Львівщини привітала військових на Сході України із Різдвяними святами

Активісти та партійці ВО «Батьківщина» разом зі студентами Львівського національного аграрного університету та «Батальйоном відважних жінок» особисто привітали захисників України із Різдвяними святами.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації, активісти привезли українським бійцям продукти харчування та теплий одяг, а студенти показали захисникам і мешканцям прифронтових районів Донецької області театралізоване Різдвяне дійство.

26543076_1632854560103934_1515745407_o

Очільник «Батьківщини» Львівщини Михайло Цимбалюк, наголосив, що «Батальйон відважних жінок», до складу якого також входять партійці «Батьківщини», не вперше відвідує українських бійців на Донбасі.

«Напередодні великого свята народження Христа ми повинні у своїх молитвах підтримати хлопців та дівчат, які зі зброєю в руках захищають цілісність України. Ми повинні попросити Бога про мир і спокій. Ми маємо поділитися теплом із тими, хто не може бути в родинному колі», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами представників партії, військові були зворушені увагою та привітаннями і пообіцяли, що наступне Різдво Україна святкуватиме у мирі та спокої.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова