«Батьківщина» Луганщини закликає правоохоронців розслідувати злочин проти однопартійця

Голова Сєверодонецького міського партосередку ВО «Батьківщина» Володимир Ляховий закликав правоохоронців приділити максимальну увагу розслідуванню злочину проти активіста партії, члена виконкому міськради Рубена Хачатурова.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

«Ми обурені залякуванням та погрозам, які надходять на адресу проукраїнських сил на Луганщині. Сєверодонецьк, без перебільшення, поглинула хвиля терору. Вбито журналіста Сергія Самарського, скоєно ще низку резонансних злочинів. Якщо зараз не зробити висновків та не знайти винних, ситуація може вийти з-під контролю», – наголосив Володимир Ляховий.

До заяви Сєверодонецької «Батьківщини» приєднався Луганський обласний партосередок на чолі з Іриною Верігіною.

«Такі злочини слід ретельно розслідувати. Зі свого боку ми залучимо всі ресурси, щоб захистити наших партійців від політичних переслідувань», – заявила вона.

Нагадаємо, що в ніч з 16 на 17 листопада невідомі особи підпалили двері та цеглиною розбили вікно у квартирі активіста Сєверодонецької міської «Батьківщини», члена виконкому міськради Рубена Хачатурова. На той момент у квартирі перебував Рубен Хачатуров разом із дружиною та семимісячною дитиною.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова