«Батьківщина» готує заяву в ГПУ щодо необґрунтованого завищення ціни на газ для населення з боку НКРЄ

Фракція «Батьківщина» готує заяву на ім’я нового Генерального прокурора у зв’язку зі складом злочину у діяльності НКРЄ щодо необґрунтованого завищення ціни на газ для населення.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко у прямому ефірі «ШустерLIVE».

Політик наголосила, що Національна комісія регулювання енергетики сьогодні вже не є незалежним органом, бо всупереч Конституції України указом Президента Порошенка призначено весь склад НКРЄ. А керівником комісії став колишній працівник корпорації «Рошен», який відповідав за бізнес глави держави у російському Липецьку. Серед інших членів НКРЄ теж є подібні люди.

Юлія Тимошенко звернулась до всіх експертів громадянського сектору з проханням створити команду, яка буде незалежною від влади та від кланів, від корупціонерів, яка б проаналізувала обґрунтованість ціни на газ для населення.

Народний депутат переконана, що Рахункова палата, яка має перевіряти «кожну копійку» з держбюджету, має бути передана демократичній опозиції («Батьківщина», «Самопоміч», Радикальна партія), яка проводитиме аудит у тому числі і фінансових потоків великих державних корпорацій.

«У нас є профспілки, є громадські організації, у нас є активісти і сильні люди, які будували незалежність, її відстоювали, розбудовували країну – не мовчіть! Ми маємо на кожний такий крок влади демонструвати єдність, організованість, таку силу, щоб кожен президент і прем’єр знали, що якщо вони зробили невірний крок, то на них є управа. Боріться! Тому що те, що роблять сьогодні з країною, – це не реформи. Це корупція! Весь світ вже про це говорить», – заявила Тимошенко.

Нагадаємо, з 1 травня уряд прирівняв вартість природного газ для потреб населення з ціною для промислових підприємств.

Нові ціни на природній газ для населення лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко назвала злочином проти українців. Адже уряд встановив нові ціни на природний газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, яка передбачає споживання 1200 кубометрів газу за пільговою ціною в 3600 грн, тобто збільшив ціну на газ для населення фактично вдвічі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова