«Батьківщина» домоглася, щоб киянам зменшили плату за тепло, – Олексій Кучеренко

Антимонопольний комітет України зобов’язав ТОВ «Євро-Реконструкція» зменшити тарифи та зробити відповідні перерахунки для 300 тисяч киян, яким компанія надає тепло і гарячу воду.

Як повідомив народний депутат від «Батьківщини», кандидат у мери Києва Олексій Кучеренко, ухвалене рішення стало наслідком низки його звернень до органів виконавчої влади.

«Наші спільні зусилля та звернення до уряду, НКРЕКП та Антимонопольного комітету призвели до потужного результату. Як ми вам і говорили – «Євро-Реконструкція» здійснювала завищені нарахування і тепер зобов’язана зробити перерахунок і повернути гроші киянам! Це дуже знакова перемога!» – зазначив Олексій Кучеренко у дописі на своїй сторінці у Facebook.

Підставою для зниження тарифу на тепло стало значне здешевшання газу на світових ринках.

Як повідомляється, Антимонопольний комітет зобов’язав підприємство «Євро-реконструкція» зробити перерахунок плати за тепло і гарячу воду за минулий опалювальний сезон, а надалі – переукласти договори з киянами й постачати свої послуги за зниженими тарифами.

Нагадаємо, «Батьківщина», яка йде на вибори під гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА, офіційно заявила про висунення понад 45 тисяч кандидатів до рад усіх рівнів по всій країні.

Олексія Кучеренка «Батьківщина» висуває кандидатом на посаду київського міського голови.

Раніше Олексій Кучеренко озвучив три основних пріоритети своєї програми:

– повний аудит фінансової та бюджетної системи Києва;

– безпека та комфорт проживання в місті;

– встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

Місцеві вибори відбудуться в усіх регіонах України 25 жовтня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова