Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Партія «Батьківщина» висунула Олексія Кучеренка кандидатом на посаду київського міського голови.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко оголосила на спільній пресконференції з керівництвом київської міської організації «Батьківщини» і кандидатом в мери.

«Олексій Кучеренко – єдиний професіонал з усіх кандидатів на мери Києва. Він – людина відома, насамперед, боротьбою за інтереси киян. Мало хто в нашій країні так добре розбирається в проблемах комунального господарства і здатен змінити на краще життя людей так, щоб вони це відчули. І, безумовно, він людина нашої єдиної, надійної команди, який поділяє погляди «Батьківщини», – заявила Юлія Тимошенко, представляючи кандидата.

Олексій Кучеренко нагадав, що бюджет Києва складає 57,4 мільярда гривень. Це означає, що кожну годину місто витрачає 6,5 мільйона гривень.

«Скажіть, будь ласка, кияни, ви відчуваєте це на собі? Думаю, що переважна більшість скаже «ні». Тому берусь стверджувати, що бюджет столиці сьогодні використовується неефективно», – зазначив кандидат «Батьківщини» у мери Києва.

За словами Олексія Кучеренка, він та команда «Батьківщини» мають три пріоритети.

Перший – це фінансовий аудит Києва з перерозподілом витрат на користь киян.

Другий – це інфраструктурний аудит і модернізація, що мусить припинити нескінченні аварії, прориви теплотрас, вибухи газу та інші комунальні катастрофи.

Третій пріоритет – це встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Ми йдемо на вибори в Києві з командою професіоналів і розраховуємо на перемогу. Київ як столиця великої європейської держави заслуговує на краще. І передусім кияни заслуговують на краще!» – підсумував Олексій Кучеренко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова