«Батьківщина» допоможе аграріям провести референдум проти продажу сільськогосподарської землі, – Юлія Тимошенко

Партія «Батьківщина» допоможе аграріям усієї країни провести референдум проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Про це заявила сьогодні на прес-конференції лідер партії Юлія Тимошенко.

Політик детально озвучила вимоги, висловлені в ультиматумі до Президента України, прем’єр-міністра та парламенту, який було сформульовано учора, 27 вересня за підсумком «Форуму аграріїв Кіровоградщини».

«Селяни одностайно ухвалили рішення про початок процедури всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. Ми як партія «Батьківщина» допоможемо координувати фермерам свою діяльність та допоможемо селянам по всій країні організувати збір підписів», – повідомила Тимошенко та уточнила, що для проведення референдуму потрібно зібрати 3 млн підписів.

Ключовим пунктом в ультиматумі аграріїв є категоричне продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Тимошенко закликає «негайно припинити всі інформаційні танці навколо того, щоб перетворити землю сільськогосподарську на товар».

«Ми повинні зараз підняти всю країну, всіх свідомих людей проти того, щоб в парламенті не пройшов закон №4010а про емфітевзис землі с/г призначення, яка насправді сьогодні буде через цей закон продана без дозволу народу», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко нагадала про 13 статтю Конституції України і зауважила, що «без дозволу народу ніхто не може доторкнутися до землі».

Голова партії також озвучила вимогу аграрії до керівництва держави: «В бюджеті  на 2017 рік категорично не допустити скасування пільгової податкової системи для селян».

«Навпаки, мусить бути повернена та пільгова система оподаткування для малих і середніх підприємств, яка існувала до 2016 року , поки її не зруйнували. Це буде ультиматум від всіх аграріїв, які представляють малий сільськогосподарський бізнес», – уточнила політик.

Аграрії також вимагають ухвалити всі законопроекти, зареєстровані в парламенті, які дозволяють створити єдину системну, стратегічну підтримку сімейних ферм.

«Немає іншого шляху для аграрного сектору України, ніж розвиток сімейних ферм. Такі законопроекти разом з аграріями подала фракція «Батьківщина», – зауважила лідер фракції.

Тимошенко також нагадала, що «Батьківщина» подала законопроект про продовження мораторію на продаж с/г землі до 2022 року.

Серед вимог фермерів, які озвучила Юлія Тимошенко –  припинити знищення сіл, селищ та міст районного підпорядкування.

«Необхідно повернути селам, селищам і містам районного підпорядкування власну доходну базу. І не займатися свідомим винищенням села під прикриттям доброї стратегії об’єднання громад», – вважає Голова партії.

Юлія Тимошенко також повідомила, що «Батьківщина» має намір «подати заяву про злочин щодо двох урядів Яценюка і Гройсмана, які позбавили власної доходної бази села, селища та міста районного підпорядкування», адже це – антидержавна політика».

«Ми оголошуємо систему самооборони та опору державній машині рейдерства, яка сьогодні працює без збоїв і нищить українське селянство», – заявила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що наголосила, що «Батьківщина» започаткує систему антирейдерських штабів, завдання яких доводити до громадськості інформацію щодо масового захоплення в землі та врожаю селян шляхом рейдерських захоплень.

Фотогалерею з прес-конференції можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова