Андрій Сенченко: Влада перебуває в стані передвиборчої гарячки

В Україні сьогодні спостерігається делегітимізація влади, адже більше 90% громадян України не довіряють жодній гілці влади.

Про це заявив голова Всеукраїнського громадського руху «Сила права», член Політради партії «Батьківщина» Андрій Сенченко в ефірі телеканалу 112 Україну.

«На мій погляд, головним симптомом неминучих дострокових виборів є дедалі частіші заяви Президента України, Парубія, Гройсмана, платних глашатаїв Банкової про те, що виборів не буде. Це звичайний індикатор: влада перебуває в стані передвиборчої гарячки», – сказав політик.

Андрій Сенченко звернув на результати діяльності влади і тотальну недовіру до неї.

«Це називається делегітимізація влади. Так, колись ми їх обирали, але вони втратили цю довіру і продовжують нею зловживати. На якій підставі ми повинні тепер виконувати їхні рішення? Це стосується і президента, і Кабінету міністрів, який був сформований без правомочності коаліції», – зауважив він.

Сенченко також нагадав про різні маніпуляції з боку влади: «Всі ці розповіді – «Шатун», зовнішній сценарій, величезні зовнішні гроші на дострокові вибори… Просто вийдіть на вулицю і запитайте, хто готовий терпіти цю владу до 2019 року?»

«Я б сказав так: влада розхитує країну. Це стосується багатьох сфер нашого життя. Це і відсутність виразної економічної політики. Підсумки виконання бюджету 2016 року свідчать про те, що рік тому брехали всій країні, коли дуті цифри записували в бюджет. Це і відсутність чіткої соціальної політики, і я складова – це тарифна політика, від якої вже виє вся країна», – пояснив лідер «Сили права».

Він також наголосив, що «ні у президента, ні у його оточення немає чіткого плану повернення миру та повернення наших територій».

«А країна хоче відповідей на прості запитання: ми вас обирали на виборах для того, щоб ви виконували певні функції. Ви їх не виконуєте, але збираєтеся утриматися в цих кріслах ще кілька років. Не буває таких чудес!» – переконаний представник «Батьківщини».

Андрій Сенченко також припустив: «Якщо президенту доведеться оголошувати дострокові парламентські вибори під тиском суспільства, то ці вибори з високою ймовірністю стануть одночасними достроковими виборами і парламенту, і президента».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова