Андрій Ніколаєнко: Запровадження інфраструктурних облігацій зможе реанімувати кволий фондовий ринок України

Завдання народних депутатів, шляхом ухвалення законодавчих актів, надати Українському ринку капіталу можливості розвитку, які відповідають основним світовим тенденціям.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко під час круглого столу з обговорення законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів (№2284) у фінансовому комітеті Верховної Ради.

«Один зі способів реанімації кволого фондового ринку України – це запровадження такого інструментарію, як інфраструктурні облігації, та стимулювання випусків іпотечних облігацій. Ці інструменти можуть полегшити реалізацію багатьох важливих інфраструктурних проєктів в Україні», – заявив парламентар.

 

Андрій Ніколаєнко зауважив, що реальний сектор не відчуває існування фондового ринку, саме тому сьогодні в суспільстві поширена думка про те, що в країні його зовсім немає.

«Запровадження інфраструктурних облігацій та забезпечення умов для випусків іпотечних облігацій дозволять дати чіткий сигнал – користуйтесь цими інструментами там, де потрібні чиста питна вода, каналізація, дороги, енергетика, доступне житло. Нагадаю, що модернізація інфраструктури – це ринок з обсягом потенційних інвестицій, співмірних з ВВП України», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова