Альона Шкрум: Мета спектаклю з Холодницьким – знизити довіру до антикорупційних органів

Мета спектаклю з Назаром Холодницьким – знизити довіру до антикорупційних органів. Перед виборами президента буде ще багато спроб дискредитації всіх новостворених інституцій, депутатів, антикорупціонерів і громадських діячів.

Таку думку в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK висловила народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

«Я думаю багатьом українцям не зрозуміла була ситуація з НАБУ і САП і мені вона не дуже зрозуміла. Мені здається, що це загальна політика коаліції, Генеральної прокуратури і фракції президента – розділяй і володарюй. Тобто треба створювати нові корупційні скандали навколо громадських активістів, навколо тих органів, до яких ще залишилася довіра. Зіштовхувати їх між собою і намагатися відвернути увагу від дійсно важливих проблем в країні: бідності, зарплат і пенсій, реальної корупції», – зазначила політик.

Альона Шкрум зауважує, що не зрозуміло, чи насправді були записи із кабінету пана Холодницького: «Навіть якщо були, то чи це повноцінні записи, чи просто порізані у довільній формі. Наразі ми цього не знаємо».

«Насправді скажу, що не можна різати по одному слову, по декілька фраз і потім це викидати у мережу – в інтернет. Тоді можна порізати кого завгодно буквально по одному слову, пред’явити йому звинувачення і зруйнувати його репутацію. Я сподіваюся, що пан Холодницький буде сам зацікавлений в суді довести неправдивість доказів, або принаймні піде у відставку на час розслідування», – сказала народний депутат.

За її словами, такі події дуже знижують довіру до антикорупційних органів, до Назара Холодницького особисто і до НАБУ в тому числі.

Також Альона Шкрум наголосила, що починається великий політичний сезон перед виборами Президента і ми будемо бачити багато спроб дискредитації всіх установ, усіх новостворених інституцій, депутатів, антикорупціонерів і громадських діячів.

«Я думаю, що в цьому була мета цього спектаклю, який ми спостерігали. Ви ж бачили, що в Раду чомусь не викликали Генерального прокурора, хоча він теж є частиною цього конфлікту і мені, наприклад, в тому числі хотілося послухати і його. Глядачам треба спостерігати за всім, що відбувається, робити свої висновки, думати своєю головою», – переконана депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова