Треба негайно розв’язувати проблему, – Юлія Тимошенко закликала припинити істерику та цькування КСУ й оприлюднила свою декларацію

«Батьківщина» підготувала законопроєкт, який відповідає положенням Конституції та покликаний забезпечити ефективну роботу антикорупційних органів. Голова партії закликала лідерів фракцій терміново зібратися на консультації, щоб у вівторок, 3 листопада, невідкладно розглянути й ухвалити цей важливий документ.

Про це Юлія Тимошенко написала на своїй офіційній Фейсбук-сторінці.

«Батьківщина» завжди послідовно відстоювала європейські принципи та антикорупційні норми, підтримуючи своїми голосами всі відповідні закони, в тому числі щодо електронного декларування. І зараз ми за його негайне відновлення, але конституційним шляхом. Сьогодні потрібно діяти, а не шукати винних!» – переконана лідер партії.

Юлія Тимошенко пропонує лідерам усіх парламентських фракцій виправити помилку, якої самі ж депутати й припустилися, коли ухвалювали деякі положення закону, що суперечать Конституції України. Для цього політик закликає депутатів у вівторок, 3 листопада, в режимі ad hoc проголосувати законопроєкт, підготовлений командою «Батьківщини», який розблокує роботу антикорупційних органів і при цьому не суперечитиме Конституції. Крім того, лідер «Батьківщини» оприлюднила власну декларацію про доходи, зауваживши, що це є проявом відкритості та поваги до співгромадян.

«Європейськість і відданість демократичним стандартам – це коли свою декларацію оприлюднюєш не тільки тому, що цього жорстко вимагає закон. А в першу чергу, тому що поважаєш своїх виборців і співгромадян! Зараз я публічно оприлюднюю свою декларацію і закликаю всіх відповідальних політиків і держслужбовців зробити так само!» – зауважила Юлія Тимошенко.

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова