Альона Шкрум: Імпічмент президенту США через Україну?

Якщо ви пропустили за останній день міжнародні новини – ви пропустили дуже багато!

Щонайменше демократи оголосили про початок процедури імпічмента Трампу через його дзвінок Зеленському. І таке буває.

Україна не вперше вляпалася в міжнародну політику небезпечно високого рівня, але чи не вперше – не з вини її керівництва.

Правда, не знаю, чи це тішить.

Всі міжнародні газети та новини кричать про нову інформацію щодо дзвінка Трампа Володимиру Зеленському аж 25 липня, коли Трамп нібито закликав Зеленського «приблизно вісім разів» «працювати з Джуліані щодо розслідування в Україні по Байдену», який є опонентом Трампа на виборах 2020 року.

Демократи звинувачують Трампа в тому, що він використав посаду та міжнародні відносини для власний інтересів, шантажував Зеленського американською військовою допомогою Україні (яка дійсно була призупинена після дзвінка), для того щоб чинити тиск на Зеленського у розслідуванні в Україні проти Джо Байдена. Отакі історії.

«Ймовірно, новоспечений лідер України вважав, що найскладнішим з дипломатичних завдань для нього є Володимир Путін, – пише американська преса. – Однак через п’ять місяців після обрання саме Дональд Трамп викладає українському президенту прискорений курс про ризики міжнародної політики».

Ситуації дійшла до такого бурління, що після оголошення початку імпічменту, Президент Трамп сьогодні вночі по Києву погодився у Твіттері на публікацію його повної розмови з паном Зеленським.

Тим часом, Зеленський зараз разом з Трампом в ООН відповідає на питання журналістів про розмову та намагається у відповідях обережно «пройти між крапельками».

Запланована зустріч двох президентів тепер має зовсім іншу вагу не для нас, а для внутрішньої американської політики.

В The New Yorker – вперше дві статті про Україну, в the Economist – великий розворот про нас.

А вибиратися з його водовороту доведеться всій країні.

Отака історія.Процедура імпічмента Президенту США через Україну – це така собі непроста халепа і виклик.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 вересня 2019р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова