Адвокати планують у грудні допитати Надію Савченко

До кінця цього тижня обвинувачення у справі народного депутата Надії Савченко має закінчити надання своїх доказів, після чого свої аргументи представлятимуть захисники української льотчиці.

Про це «Укрінформу» повідомив адвокат Марк Фейгін, коментуючи хід процесу, який відбувається у Донецькому міському суді Ростовської області.

«Є надія, що до кінця тижня обвинувачення закінчить з наданням доказів. Настане наша черга, і у грудні оголошення своїх аргументів розпочне захист. Згідно з нашими планами, ми витратимо на це менше часу, ніж обвинувачення», – пояснив він.

Серед матеріалів захисту будуть експертизи, матеріали, надіслані за запитом з України, адвокатські опитування очевидців.

За словами адвоката, дуже важливі, істотні матеріали, обсяг яких – близько 300-400 аркушів, були зібрані вже після того, як Слідчий комітет Росії заявив про завершення збору доказів.

У тих випадках, коли обвинувачення спробувало дати відповідь на професійні експертизи, зібрані захистом, використовуючи допомогу шахраїв на зразок «спеціаліста зі стільникового зв’язку Помазана», вже підготовлені нові експертизи, які спростовують надані вигадки.

У планах захисту – почати надання доказів з допиту Віри Савченко, а завершити його допитом Надії Савченко.

Як зазначив Марк Фейгін, багато що залежатиме від поведінки колегії суддів. Поки воно виглядає украй дивним. Скажімо, три судді не задали жодного уточнюючого запитання.

«А суду досить тих питань, що задає обвинувачення і захист», – пояснив  на одному із засідань суддя Степаненко.

Але при цьому суд досить часто відводить питання, що задаються захистом.

Нагадаємо, нещодавно один із захисників народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко Микола Полозов висловив припущення, що вирок їй можуть оголосити вже в середині грудня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова