«Батьківщина» відправила перший вантаж гуманітарної допомоги на Вінниччину

Столична «Батьківщина» спільно з Київською організацією «Батьківщини Молодої» зібрала першу гуманітарну допомогу людям, постраждалим внаслідок вибухів на військових складах у Калинівці Вінницької області.

«Ніхто не повинен залишитись байдужим до постраждалих на Вінниччині. Гібридна війна, затіяна нашими сусідами, передбачає всілякі форми знищення України, зменшення її обороноздатності. Ми повинні спільними зусиллями допомогти в біді, яка впала на нашу державу, на Калинівку», – наголосив голова столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

Зі свого боку очільник Київської міської організації Олексій Захарченко зазначив, що постраждалим вінничанам відправили теплі речі, воду, їжу, засоби гігієни, пальне та ліки.

«Нам вдалось за лічені години зібрати та відправити перший вантаж з гуманітарною допомогою. Дуже важливо підтримати зараз вінничан, адже жоден ворог не зможе зламати нас, якщо ми будемо стояти пліч-о-пліч», – сказав він.

Як нагадав голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, «молодіжка» організувала пункти збору речей першої необхідності для евакуйованих з Калинівки по всій Україні: «Збір гуманітарної допомоги буде продовжуватись доти, доки постраждалі будуть її потребувати. Тож закликаємо усіх небайдужих долучитися до допомоги».

Читайте також:

Вінницька «Батьківщина» допомагає постраждалим внаслідок вибуху в Калинівці (оновлено)

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова