Вадим Івченко: Ми підтримуємо вимоги аграріїв щодо відставки антиселянського уряду

«Батьківщина» підтримує вимоги аграріїв щодо відставки антиселянського уряду, заборони на продаж сільськогосподарської землі та щодо термінового ухвалення законопроектів, спрямованих на підтримку фермерів.

Про це сьогодні з парламентської трибуни заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

Політик нагадав, що вчора всі асоціації селянського спрямування вийшли під Верховну Раду і провели велике селянське віче, на якому фермери оголосили свої вимоги до вдади, а також сказали «ні» антиселянському уряду.

Івченко зауважив, що вимоги аграріїв направлені до голови Верховної Ради, до уряду та до кожного народного депутата.

Зокрема, йдеться про категоричну незгоду з ініціативою прем’єр-міністра щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

«Те, що сьогодні пропонує Яценюк, – це ганебно, оскільки у нас діє мораторій на продаж сільськогосподарської землі й усі аграрні асоціації категорично виступають проти цього. Цей мільйон гектарів, про які говорить Яценюк, – це антинародна, антиселянська і протизаконна ініціатива», – наголосив член фракції.

рада

Депутат від «Батьківщини» також закликав парламент терміново ухвалити законопроекти №1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» та № 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгоспвиробників», якими передбачається, зокрема, пільгове оподаткування аграріїв та автоматичне відшкодування ПДВ через прозорий реєстр.

«Ми маємо ухвалити таке законодавство, яке дозволить розвиватися одноосібним селянським господарствам, сімейним фермам, за яким має бути закріплено статус сільгоспвиробника та посилити державну підтримку для них», – зазначив Вадим Івченко.

Напередодні лідер фракції Юлія Тимошенко пообіцяла, що «Батьківщина» домагатиметься ухвалення всіх законопроектів, які повернуть пільгову систему оподаткування для фермерів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова