У Черкасах «батьківщинівці» привітали ветеранів з перемогою у Другій світовій війні

Черкаські партійці взяли участь в урочистостях з нагоди 72-х роковин Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, «батьківщинівці» разом із ветеранами, учасниками АТО, представниками місцевої влади та громадськості зібралися на центральній площі міста, аби подякувати ветеранам за подвиги в роки Другої світової.

5_56

Міський голова Черкас, керівник обласного партосередку ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко у своєму виступі наголосив, що нині українці, як ніхто, розуміють ціну миру.

«Ми – ваші нащадки – зобов’язанні пам’ятати про ваші подвиги в роки Другої світової війни. Допоки ми пам’ятатимемо – ми непереможні. Доки битимуться серця патріотів, доти Україна буде самостійною та непереможною державою!» – сказав Анатолій Бондаренко.

18402693_1324743854311226_3780346499035803516_n

Упродовж усього дня в черкаських парках тривали тематичні концерти, проходили спортивні змагання «Ігри патріотів», а відвідувачів частували солдатською кашею.

«Щиро радію тому, що в останні роки формат відзначення 8 та 9 травня змінюється. Ми відходимо від пафосних заходів, георгіївську стрічку замінила маківка. Ніхто не каже, що не потрібно вшановувати, підтримувати, дякувати захисникам. Проте настав час змінювати підхід до історичних подій», – прокоментував хід святкування «батьківщинівець», директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігор Волошин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова