Тернопільська «Батьківщина» вимагає відновити справедливість щодо Бандери та Шухевича

Тернопільська обласна рада звернулася до Президента України з вимогою відновити історичну справедливість і повернути звання «Герой України» для Степана Бандери та Романа Шухевича.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської обласної парторганізації, фракція ВО «Батьківщина» виступила співініціатором такого звернення й проголосувала за нього одностайно.

822794«Ми пам’ятаємо, як несправедливо та підло режим Януковича позбавив звання «Герой України» провідників національно-визвольного руху Степана Бандери та Романа Шухевича. Враховуючи, що вища влада себе позиціонує як проукраїнська, то це питання давно мало би бути вирішене Президентом. Оскільки цього не сталося, Тернопільська обласна рада вирішила нагадати главі держави про необхідність відновити історичну справедливість щодо національних героїв», – зазначив голова фракції «Батьківщина» в облраді Михайло Пінь.

Депутати Тернопільської облради також звернулися до Президента з пропозицією видати указ «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова