Селяни з Кіровоградщини за підтримки «Батьківщини» виступили проти земельних рейдерів

1 лютого представники власників земельних паїв, що розташовані в Благовіщенському районі на Кіровоградщині, подали колективну заяву в Міністерство юстиції України, в якій вимагають скасувати реєстрацію договорів оренди їхньої землі з ТОВ «Агроінвест Україна».

Селяни розповідають про рейдерське захоплення паїв і кажуть, що жодних договорів із ТОВ «Агроінвест Україна» не укладали.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного партосередку, жителі села Данилова Балка Благовіщенського району звернулися по допомогу до Антирейдерського штабу, створеного «Батьківщиною», та народних депутатів від цієї політсили Олександри Кужель і Вадима Івченка. Селяни просили втрутитися в ситуацію й захистити їх від рейдерів.

За словами голови села Данилова Балка Володимира Осієвського, у період з 20 грудня по 20 січня зловмисники за підробленими документами оформили оренду земельних паїв терміном на 10 років з ТОВ «Агроінвест Україна». Люди випадково дізналися, що вже не є господарями своєї землі й забили тривогу.

Кіровоградські «батьківщинівці» негайно забезпечили юридичний супровід справи. Завдяки втручанню партійців про рейдерське захоплення у Благовіщенському районі дізналася вся Україна. У підсумку правоохоронні органи під тиском «Батьківщини» та громадськості змушені були розпочати слідство й вилучили фальшиві документи на право оренди на майже 500 паїв.

Нагадаємо, 31 січня депутати Кіровоградської обласної ради підтримали депутатський запит голови фракції «Батьківщина» Валерія Кальченка про звернення до Міністерства юстиції України з вимогою терміново вжити невідкладних заходів для припинення рейдерського захоплення землі в Благовіщенському районі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова