Рівненський депутат від «Батьківщини» підтримав турнір з футболу

За сприяння депутата Рівнеради від «Батьківщини» Олександра Нестерука в Рівному всьоме пройшли змагання з футболу серед школярів «Кубок майбутніх чемпіонів».

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації ВО «Батьківщина», участь у турнірі взяли 30 команд і щороку змагання стають дедалі популярнішими. Школи охоче виставляють свої команди для участі в турнірі. Причому за команди грають не лише хлопці, а й дівчата.

Особливістю змагань є те, що головний приз команда-переможниця отримує з рук легендарного футболіста київського «Динамо». Почесними гостями турніру вже були Сергій Ребров, Олександр Шовковський, Тарас Михайлик. Цьогоріч у гості до Рівного завітав Олександр Іщенко. Він і став свідком чергового тріумфу юних футболістів з НВК №26, які втретє поспіль перемогли в турнірі.

30.06.2016Нестерук

Найкращим нападником став Станіслав Хотневич із ЗОШ №13, найкращим захисником – Станіслав Гринь з НВК №2, найкращим півзахисником – Всеволод Оніщук з РКГ «Престиж», а найкращим воротарем – Влад Ковальчук з НВК №26. Галину Якубовську із ЗОШ №22 визнали найкращою дівчиною-гравцем. «Динамівець» Олександр Іщенко відзначив Влада Петрова з НВК №26 як найкращого гравця «Кубка майбутніх чемпіонів».