Рівненська «Батьківщина» вимагає повернути газові магістралі в державну власність

Голова фракції «Батьківщина» в Рівненській обласній раді Микола Кучерук на позачерговій сесії заявив про необхідність повернути в державну власність газові магістралі й закликав місцеві ради краю підтримати таку ініціативу.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації.

17821197_1327792637274713_1150754495_n«В умовах військової агресії проти України, значного погіршення соціально-економічного стану жителів монополісти турбуються лише про збільшення своїх надприбутків, прикладом чого є спроби встановити «абонплату» за підключення до газотранспортної системи. При цьому вони тривалий час фактично безкоштовно користуються газовими мережами, збудованими за кошти територіальних громад та місцевих бюджетів. Жодних суттєвих коштів у розбудову газової мережі компанії-оператори не вкладали», – йдеться в заяві «Батьківщини».

Партійці нагадують, що свого часу газові мережі Рівненщини безкоштовно передали у власність приватному акціонерному товариству «Рівнегаз», яке нині перебуває у сфері впливу олігарха Дмитра Фірташа.

«Батьківщинівець» Микола Кучерук звернувся до депутатів обласної ради, а також міських, селищних і сільських рад з пропозицією розглянути за сесіях питання про повернення у власність територіальних громад газових мереж та про та сплату оренди за земельні ділянки, які використовує ПАТ «Рівнегаз».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова