Партієць із Кропивницького отримав високу нагороду

Партійця «Батьківщини», колишнього воїна-афганця із Кропивницького, Миколу Липка нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

За інформацією прес-служби Кіровоградської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», високу нагороду надано йому за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами двох жителів Кіровоградщини, які є учасниками бойових дій в Афганістані, один із них – представник Кропивницької «Батьківщини».

«Служба в Афганістані дала мені величезний досвід і не лише у військовій справі. Найголовніше – я навчився за будь-яких життєвих ситуацій не здаватися й чітко визначати, хто насправді твій друг, а хто ворог», – сказав Микола Липко.

Нагороду «батьківщинівець» отримав напередодні відзначення третіх роковин Революції Гідності, активним учасником якої він був.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова