На Прикарпатті партійці виступили проти підвищення цін на квитки у приміському транспорті

Днями на сесії Надвірнянської районної ради, що на Івано-Франківщині, депутати-«батьківщинівці» оголосили заяву фракції «Батьківщина» щодо підвищення вартості проїзду в приміському транспорті.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, одразу ж після підняття цін на проїзд «батьківщинівці» ініціювали проведення наради за участю представників Надвірнянської районної і міської влади, перевізників та громадськості, аби врегулювати це питання.

«Перевізники самовільно підвищили вартість проїзду більш ніж на 50 відсотків, а районна державна адміністрація, на яку покладено регулювання й контроль за здійснення перевезень у межах району, проявляє бездіяльність», – ідеться в документі.

За словами керівника фракції ВО «Батьківщина» в Надвірнянській районній раді Ігора Писклинця, починаючи з середини січня цього року, на адресу депутатів-«батьківщинівців» надійшла низка звернень від мешканців району про підвищення вартості проїзду.

Партійці «Батьківщини» вимагають від перевізників повернути попередню ціну на квитки, а від місцевої влади − провести аналіз розрахунків та разом із перевізниками погодити обґрунтовані та справедливі тарифи на перевезення пасажирів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова