На Луганщині з ініціативи «Батьківщини» райрада виступила проти продажу землі

На Луганщині Марківська «Батьківщина» оголосила про початок збору підписів громадян на підтримку заборони продажу українських чорноземів.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

На нещодавньому пленарному засіданні Марківської районної ради лідер місцевої «Батьківщини» Світлану Вольвак закликала депутатів негайно ухвалити звернення до Кабінету Міністрів, Президента України та Верховної Ради щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

18222444_1068325226634344_4003560716745083202_n

«Прості фермери не зможуть купити сільгоспугіддя, всю землю за безцінь скуплять великі холдингові компанії та з десяток олігархів, які при владі і які мають вже тисячі гектарів ріллі по всій Україні», – наголосила представниця «Батьківщини».

Світлана Вольвак розповіла про проведення в Києві зборів ініціативної групи разом з Асоціацією фермерів України та про прийняття документів ЦВК для реєстрації й надання дозволу для проведення референдуму, а також про ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, якою він заборонив українцям висловитися на референдумі з приводу продажу землі.

Голова Марківського партосередку ВО «Батьківщина» звернулася до селян, фермерів та керівництва району із закликом не бути байдужими й сприяти збору підписів за недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

«Сподіваємося на те, що влада нас почує і змінить свої наміри щодо українських чорноземів та продовжить мораторій на продаж землі», – зазначила Світлана Вольвак.

За пропозицію «Батьківщини» депутати Марківської райради проголосували одностайно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова