Львівська облрада вимагає розірвати економічні стосунки з Росією

Львівська обласна рада вимагає від центральної влади ухвалити закон про окуповані території, розірвати економічні стосунки з Російською Федерацією та звільнити всіх полонених українців.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації, фракція ВО «Батьківщина» підтримала таке звернення до президента України, прем’єр-міністра та Верховної Ради під час позачергового засідання облради.

«Львівська обласна рада вважає неприпустимим застосування сили до учасників блокади торгівлі з окупантами. Рішення піти проти українців вважаємо недалекоглядним і цинічним», – мовиться в ухваленому документі.

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді Юрій Гудима у виступі наголосив, що центральна влада має покарати винних у розгоні учасників блокади ОРДЛО.

DSC_9717

«Торгівлю на крові блокувала вся Україна. Але нинішня влада лише на третьому році вирішила припинити економічні відносини з окупованими територіями. Вимагаємо від керівництва держави говорити українцям правду щодо подій на Сході країни», – зазначив Юрій Гудима.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова