На Кіровоградщині депутати від «Батьківщини» виступили проти продажу землі

З ініціативи депутата від «Батьківщини» Вільшанської райради, що на Кіровоградщині, Валерія Гончаренка самоврядний орган ухвалив звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

«Прибічники вільного продажу землі сільськогосподарського призначення начебто відстоюють ринкові цінності та право селян розпоряджатися власним майном. Проте ці аргументи не можуть замаскувати справжніх намірів поборників ринку землі – скупити за безцінь родючі чорноземи та перетворити селян на кріпаків», – йдеться у зверненні.

Депутати Вільшанської районної ради вимагають вжити невідкладних заходів, аби не допустити скасування мораторію на продаж землі, заборонити утворення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею в обхід мораторію, а також продовжити на 10 років мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого й середнього бізнесу в аграрній сфері.

«Ми не дамо ошукати селян і обов’язково доб’ємося виконання своїх вимог», – сказав Валерій Гончаренко.

За словами «батьківщинівця», люди розуміють: коли набере чинності закон про продаж землі, селянам нічого не залишиться, як розпродати за безцінь свої паї та йти в найми до нових панів, або їхати за кордон у пошуках кращої долі.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова