Дмитро Шлемко: Чорний піар проти «Батьківщини» свідчить про слабкість влади

Окремі політичні сили, рейтинг яких упав до нуля, вирішили використати для боротьби з конкурентами чорний піар.

Про це в інтерв’ю газеті «Галичина» заявив народний депутат чотирьох скликань, голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Шлемко, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«Для абсолютної більшості політиків, виборців зрозуміло, хто цим займається, − провладні партії, які бояться позбутися доступу до державних коштів, з яких безбожно можна красти, та переживають, що рано чи пізно доведеться відповідати за соціально-економічну ситуацію в Україні, внаслідок якої довели простих українців до крайнього зубожіння», − зазначив Дмитро Шлемко.

На його думку, ті політичні сили, які мають мужність відкрито й відверто виступати проти антинародної політики, підпадають під гільйотину безпідставної критики від усіх структур влади. Серед них найбільше перепадає партії ВО «Батьківщина» та її лідерові Юлії Тимошенко.

«Наша політсила усвідомлено й аргументовано критикує владу, бо не може миритися з ганебною політикою, що веде до погіршення життя українського народу. На такий підхід партія розраховує і від опонентів», − сказав політик.

За словами Дмитра Шлемка, на Прикарпатті практично в усі обласні та районні ЗМІ були надіслані для розміщення статті з чітко вираженим чорним піаром проти партії «Батьківщина», за які обіцялися великі гроші.

«З великою повагою ставлюся до редакторів, журналістських колективів наших обласних, міських, районних газет, які не спокусилися на кошти цих нечестивців і виявляють велику людську моральність. Це тішить, бо є віра, що не всі продаються і не для всіх головне гроші за будь-яку ціну», − наголосив голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова