«Батьківщина» Хмельниччини ініціює звернення до керівництва країни

Депутати від «Батьківщини» місцевих рад Хмельниччини ініціювали на сесіях самоврядних органів звернення до влади про неприпустимість скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, такі звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України вже підтримали міські ради Дунаївців та Шепетівки.

«До яких тільки дій не вдаються власники агрохолдингів, аби прискорити дерибан найголовнішого скарбу українців – землі! Минулого місяця одна група народних депутатів України внесла подання до Конституційного суду з вимогою визнати мораторій неконституційним, інші зареєстрували законопроект про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею вже з 1 липня 2017 року», – сказав депутат Дунаєвецької міськради, керівник фракції ВО «Батьківщина» Юрій Поліщук.

Він наголосив, що «Батьківщина» повсякчас тримає на контролі питання мораторію й зробить усе, аби сільгоспугіддя залишилися у власності народу.

«Скасування мораторію призведе до остаточного знищення малих сільськогосподарських підприємств та сімейних ферм, а це означає для села безробіття, відсутність перспективи для молоді, власне – знищення українського села як такого, – зазначила депутат від «Батьківщини», керівник фракції в Шепетівській міськраді Валентина Прохорчук. – Тому ми вимагаємо від влади поставити крапку в цьому питанні, встановивши мораторій на продаж землі мінімум на десять років».

Керівник фракції ВО «Батьківщина» в Хмельницькій облраді Михайло Бойко повідомив, що на черговій сесії самоврядного органу ініціює ухвалення заяви про мораторій на продаж землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова