«Батьківщина» Одещини провела навчання для керівників районних та міських партосередків

14 березня в офісі Одеської «Батьківщини» відбулася нарада керівництва обласного партосередку із заступниками голів районних і міських парторганізацій з питань агітаційної роботи та діяльності депутатського корпусу.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини».

Під час наради заступник очільника обласного партосередку Анатолій Александров наголосив на важливості формування ефективної організаційної структури партосередків, проведенні системної роботи із виборцями та інформаційній безпеці.

За його словами, побудова ефективної взаємодії партії із виборцями, системне інформування та залучення представників громад до активного політичного життя є базовими завданнями агітаційного напрямку.

17310335_739963796197899_3328533149528262350_o[1]

«Партія має стати тим центром об’єднання креативних, відповідальних та освічених людей на місцевому рівні, що стане рушійною силою позитивних перетворень», – сказав Анатолій Александров.

Окрім того, керівник тренінгового центру обласної «Батьківщини» Віктор Бабаченко розповів учасникам зібрання про методи та стратегію роботи в міжвиборний період і ефективні механізми комунікації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова