Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» має чіткий план дій і впевнено йде на вибори

У трьох об’єднаних територіальних громадах Львівщини стартував виборчий процес.

Відтак, 30 квітня мешканці Розвадівської, Великолюбінської та Магерівської громад оберуть голів і депутатів місцевих рад.

«Батьківщина» Львівщини ретельно готується до цієї виборчої кампанії, підбираючи лише найкращих, професійних людей, яких поважають місцеві мешканці і які дійсно переймаються проблемами рідного краю.

Ми неодноразово наголошували, що «Батьківщина» підтримує лише добровільне гуртування територіальних громад, держава не повинна втручатися в цей процес, а мешканці самостійно мають обрати з ким об’єднуватися.

Лише у такому випадку ми можемо говорити про те, що процес децентралізації в Україні відбувається за європейськими принципами, а не лише для запису на папері і чергового звіту…

Варто також наголосити, що хороший результат ВО «Батьківщина» на попередніх виборах до ОТГ суттєво налякав нинішню владу. В грудні минулого року кандидати нашої політичної сили отримали в Україні понад 34% голосів і саме через велику підтримку ВО «Батьківщина» у суспільстві, ймовірно, перші вибори до ОТГ цьогоріч відбуваються у незначній кількості об’єднаних територіальних громад.

Влада цілеспрямовано вичікує, намагається різними методами понизити рейтинг «батьківщинівців», але переконаний, що нікому цього не вдасться зробити. Адже наша політсила йде до свого виборця з чітким планом дій, конкретними пропозиціями захисту інтересів звичайного селянина, працівника, дрібного підприємця й усіх, хто своєю важкою працею є справжнім фундаментом України.

Яскравим свідченням цілеспрямованого руху нашої партії до реальної зміни обличчя всієї країни є якісна робота новообраних депутатів в тих ОТГ, де вибори вже відбулися…

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Facebook, 16 березня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова