«Батьківщина» не несе відповідальності за міністра молоді та спорту, – Юлія Тимошенко

Партія «Батьківщина» не несе відповідальності за міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, адже він не звільнився на вимогу партії з уряду Арсенія Яценюка, роботу якого Верховна Рада України визнала вчора незадовільною.

Про це Юлія Тимошенко заявила, відповідаючи на запитання журналістів щодо відмови Ігоря Жданова звільнитися з чинного Кабміну.

«Міністр, делегований «Батьківщиною», не може бути в кланово-олігархічній змові. Ігор Жданов прийняв для себе інше рішення – він залишився в складі уряду, відмовився з нього йти. Це означає, що «Батьківщина» більше не несе відповідальності за Ігоря Жданова і він ніяк не пов’язаний з нашою партією», – зазначила лідер «Батьківщини».

Голова партії також поінформувала, що один із заступників міністра молоді та спорту, Сергій Митрофанський, який є представником молодіжного крила «Батьківщини», вже написав заяву про звільнення з уряду.

Нагадаємо, сьогодні міністр молоді та спорту України Ігор Жданов був виключений з партії «Батьківщина», тож більше не представляє її в уряді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова