Зняття Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету – це політична розправа, – Сергій Соболєв

За зняття Єгора Соболєва з посади голови Комітету з питань запобігання та боротьби з корупцією проголосувала нова парламентська коаліція у складі БПП, «Народного фронту» та Опозиційного блоку.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківина» Сергій Соболєв під час розгляду зазначеного питання в парламенті.

Політик зауважив, що зняття Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету – це не процес його відсторонення з посади, а процес створення нової коаліції.

«Адже двом фракціям – «Народному фронту» і БПП не вистачає голосів і їм потрібні голоси Опозиційного блоку», – пояснив парламентар.

За словами Сергія Соболєва, саме ці три фракції ініціювали питання про звільнення голови Комітету.

Представник «Батьківщини» зауважив, що сьогодні збігаються інтереси зазначених політичних сил, які домовились в сесійному залі парламенту: «І тепер їм залишилось розправитись з тими, хто ще вчора був друзями і союзниками».

«Всі чудово розуміють, що претензій до робити Комітету жодних не має, просто хочеться їсти і тому все, що ви робите, – це розправа», – зазначив депутат.

Зазначимо, що фракція «Батьківщина» голосувала проти зняття Єгора Соболєва з посади голови Комітету ВРУ з питань запобігання та боротьби з корупцією.

Відповідний проект постанови №7368 підтримали 256 депутатів.

Зокрема «за» проголосували 108 депутатів від БПП, 65 – від «Народного фронту», 32 – від Опозиційного блоку, 15 – від «Радикальної партії», 17 – від групи «Відродження» та 13 – від групи «Воля народу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова