Життя в столиці має стати комфортним для людей, – Юлія Тимошенко презентувала План дій для Києва

Столиці потрібна сильна та надійна команда «Батьківщини», яка завжди стоїть на захисті інтересів людей, яка ніколи не сповідувала подвійних стандартів, команда, яка може змінити Київ, бо кияни заслуговують на краще.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спільної презентації зі столичною командою невідкладного плану дій після виборів 25-го жовтня.

«Найголовніше – нам треба наповнити бюджет міста Києва та зробити так, щоб більша частина податків, які платять кияни, залишалися в бюджеті міста. Але дуже важливо, щоб ці додаткові фінанси, які ми забезпечимо для столиці, не використовувалися на корупцію, відкати та неефективні дії, пов’язані з чиїмось лобістським бізнесом», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова партії озвучила головні напрямки, на які команда «Батьківщини» першочергово спрямовуватиме кошти столичного бюджету:

– Докорінна реставрація та ремонт усього житлового фонду міста Києва.
– Розвантаження транспортних магістралей та щорічне відкриття мінімум однієї станції метро у столиці.
– Збільшення кількості екологічного транспорту: тролейбусів і трамваїв.
– Забезпечення безкоштовними квитками пільгових категорій громадян.
– Запровадження соціального захисту пенсіонерів й доплата від 500 до 1000 гривень на місяць.
– Запровадження обов’язкового медичного страхування у вигляді муніципальної медичної страховки.
– Підвищення зарплат для столичних медиків на рівні не нижчому, ніж у сусідній Польщі.
– Створення муніципальної столичної поліції.

Крім того, Юлія Тимошенко звернула увагу на екологічні ініціативи «Батьківщини», які потрібно реалізувати у столиці:

– Повна реконструкція Бортницької станції аерації.
– Будівництво в Києві сучасного сміттєпереробного заводу, який працюватиме за новітніми технологіями та не матиме жодних викидів у повітря.
– Повна реконструкція системи очищення водопровідної води для міста Києва.

«Наша команда – це професійні люди. Наш кандидат у мери Києва Олексій Кучеренко – людина, яка докорінно знає все господарство Києва, людина, яка, безпрецедентно для політики, чесна та порядна. Він не дасть жодної копійки Київського бюджету використати не в тому напрямку, який потрібен киянам. Наші кандидати в депутати київської міської ради знають свою роботу, можуть зробити правильні рішення, підготувати правильні документи, а головне – добитися виконання першочергових кроків, необхідних столиці. Я вірю в нашу команду і в те, що їй вдасться зробити життя в столиці комфортним та безпечним для людей», – запевнила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова