Земля, на якій Христос народжується двічі, має бути щасливою, – Юлія Тимошенко привітала християн західного обряду з Різдвом

25 грудня. Християни західного обряду святкують сьогодні Різдво Христове.

Мене зовсім не бентежить, а навпаки дуже тішить, що ми відзначаємо відразу два Різдва. Якоюсь мірою це віддзеркалює нашу непросту історію, нашу полікультурність, позитивне духовне розмаїття. Бо це ще й толерантність, емпатія, повага одне до одного. Це саме те, що найбільш потрібно нам українцям в ці непрості й непевні часи. І якщо саме світле Різдво Христове слугує також і нашій єдності – це чудово! Та й зрештою, додаткове свято ще нікому ніколи не завадило. Земля, на якій Христос народжується двічі, має бути щасливою.

У цей світлий день нехай у нас будуть світлі й добрі мрії, надії та сподівання. Треба вірити, що ми все здолаємо і вийдемо на ті омріяні обрії щасливої, сильної, заможної європейської країни. Митрополит УГКЦ Борис Ґудзяк днями сказав в інтерв’ю, що, попри все, світ ще ніколи не був настільки українським… Хай це буде знаком та тенденцією і для прийдешнього року.

Я від усього серця вітаю зі святом всіх вірян, які відзначають сьогодні Різдво Христове. Хай буде мир та любов у нас. Хай збуваються дива, хай прилітає ластівка надії навіть у ці зимові дні, як у відомій українській щедрівці.

Мудрості й Божої ласки. Добра, Віри й Любові…

Христос Рождається!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова