Зе-команда вчергове намагається обдурити очікування людей, – Сергій Власенко про скорочення кількості депутатів

Голосування в першому читанні законопроєкту щодо зменшення до трьохсот депутатів конституційного складу Верховної Ради та закріплення пропорційної виборчої системи (№1017/П1) порушує регламент і стане приводом для його скасування Конституційним Судом України.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Партія «Батьківщина» завжди ідеологічно підтримувала перехід на пропорційну систему виборів. Ми за це голосували багато разів і в попередніх складах парламенту. Це наша політична позиція, і ми з нею йшли на вибори. Але правильні речі не можна робити у неправильний спосіб. Тому що насправді диявол в деталях і в процедурах», – наголосив народний депутат.

Сергій Власенко переконаний, що пропрезидентська монобільшість свідомо порушує регламент Верховної Ради й ігнорує застереження Конституційного Суду, який вказав, що змінені мають бути всі статті, де згадується кількість депутатів. Це, на думку політика, у майбутньому має стати підставою для скасування цього закону.

«У мене є одна підозра – в такий спосіб хочуть надати можливість законно оскаржити це рішення в Конституційному Суді, щоб він скасував зменшення складу Верховної Ради та перехід до пропорційної системи. Це єдина мета, чому нам пропонують це зробити в такий спосіб», – обурився народний депутат.

Сергій Власенко нагадав, що застереження Конституційного Суду до законопроєкту щодо законодавчої ініціативи народу монобільшість використала як привід відправити документ на доопрацювання у комітет Верховної Ради. Тоді як законопроєкт про зменшення кількості депутатів розглядається всупереч процедурам.

«Свято когнітивного дисонансу у Верховній Раді продовжується. Колеги, у нас є час. Наступне голосування аж у вересні, тож діймо по закону», – закликав Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова