ЗCУ знищили стільки літаків і пілотів рф, що путін побоявся проводити авіапарад, – Валентин Наливайченко

Президент росії путін боявся знищення авіації під час параду до Дня перемоги, тому й відмовився від демонстрації авіаційної потужності російської армії.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в програмі «Вердикт з Сергієм Руденком» на Еспресо.

«Збройні сили України, наша протиповітряна оборона знищили вже стільки російських літаків та досвідчених російських пілотів, що путін і кремлівські ватажки побоялися довірити бойові одиниці авіації комусь іншому, якимсь курсантам, щоб вони пролетіли на параді до дня перемоги. Ця причина навіть серйозніша за потенційні загрози для російської армії», – зазначив Валентин Наливайченко.

Народний депутат наголосив, що величезні сили російського агресора ми вже знищили, і “тепер в армії окупанта є величезні проблеми як із досвідченим особовим складом, так і з технікою».

«Це свідчить, що всередині російських збройних сил, особливо серед льотного складу, – величезні проблеми. Росії не вистачає досвідчених пілотів, адже Путін їх кинув у перший же місяць війни проти України, а ЗСУ їх знищили. Тож не погода є причиною скасування авіаційного параду, а те, що російська верхівка боялася й трусилася, щоб не збили їхні літаки», – зауважив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова