Заступники Голови партії «Батьківщина» зустрілися зі Спеціальним представником уряду ФРН з реформи децентралізації

Сьогодні, 1 грудня, заступники Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря та Сергій Власенко провели зустріч зі Спеціальним представником Уряду ФРН з реформи децентралізації Ґеорґом Мільбрадтом.

Представники «Батьківщини» поінформували свого співрозмовника про політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні.

Сторони обмінялися думками про хід реформ в нашій державі, в першу чергу децентралізацію, та подальші необхідні кроки у цьому напрямку.

«Для нас головне, щоб реформа децентралізації та інші важливі зміни були успішними в Україні», – наголосив Спецпредставник Уряду ФРН.

У свою чергу Григорій Немиря подякував Ґеорґу Мільбрадту за зусилля Німеччини щодо проведення в Україні стратегічних реформ та підкреслив, що «Батьківщина» підтримує надання якомога більшої кількості повноважень громадам відповідно до принципів Європейської хартії місцевого самоврядування.

Окремо йшлося про проєкт змін до Конституції України в частині децентралізації влади, оприлюднений 30 листопада на сайті парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У цьому зв’язку Сергій Власенко повідомив, що представники Комітету ВРУ з питань правової політики та Комітету ВРУ з питань місцевого самоврядування планують створити робочу групу для розгляду зазначеного проєкту змін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова