Замість вирішення тарифних проблем, монобільшість запустила «кіно» про олігархів, – Валентин Наливайченко

Монобільшість у Верховній Раді запустила «кіно» про олігархів, замість того, щоб врегулювати тарифну проблему й ухвалювати законопроєкти для людей.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи порядок денний парламенту.

«Влада, замість зробити те, чого вимагають всі фракції – заборонити підвищувати тарифи, дати субвенції для місцевих бюджетів, щоб лікарні та школи не були холодними, допомогти людям отримати субсидії, – запускає «кіно» про олігархів. Бо інакше це не назвеш!» – обурився депутат.

Валентин Наливайченко нагадав, що владна монобільшість знову не захотіла включити до порядку денного законопроєкт «Батьківщини» №4680, який дозволить знизити тарифи для громадян вже зараз і на весь опалювальний сезон.

Коментуючи включення до порядку денного законопроєкту №5599 щодо олігархів, парламентар наголосив, що документ не має на меті боротьбу з олігархами.

«Ось чого у цьому законопроєкті не вистачає.  Статті №1, яку побоялися прописати: «Забороняється в Раді збирати гроші з бізнесу, тобто жорстко відділити владу і бізнес». Статті №2: «Президент України не контактує, не робить селфі, не зустрічається у таємних кімнатах з великим бізнесом». От вам і вся деолігархізація!» – переконаний Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова