Забрати гроші з чиновників і направити їх на фінансування армії, – Валентин Наливайченко закликав зміцнювати обороноздатність

Для зміцнення обороноздатності країни необхідний розвиток вітчизняної оборонної промисловості  та налагодження тактичної медицини на фронті.

Про це заявив з парламентської трибуни народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко, представляючи позицію фракції під час голосування за проєкт Заяви  Верховної Ради щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту.

«Скажіть, коли нарешті будуть оборонні замовлення, коли і які оборонні заводи запрацюють на українську армію? Коли нарешті приберемо цю корумповану прокладку «Укроборонпром»? Коли нарешті на передовій з’являться броньовані модулі безпеки, які захистять кожного військового на передовій від ворожих снайперів?» – запитав він.

Усі ці можливості Україна має, переконаний Валентин Наливайченко. На заваді стоїть «корупція у київських чиновницьких кабінетах, яка вбиває Україну».

«Поки наші хлопці захищають державу на передовій, нам треба насамперед знищити внутрішнього агресора під назвою «корупція», – наголосив депутат.

Валентин Наливайченко  також закликав владу налагодити ефективну, дієву, доступну та якісну тактичну медицину на фронті, адже багато військових йдуть з життя через епідемію коронавірусу.

Парламентар звернувся до Головнокомандувача ЗСУ України з проханням направити відповідні запити до парламенту.

«Ми знаємо, що робити: забрати гроші з чиновників і їхні привілеї та направити на пряме фінансування армії», – наголосив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова