За три роки влада так і не змогла реалізувати вимоги Майдану, – Іван Крулько

Щоб люди не виходили на вулиці і не палили шини, у країні треба подолати корупцію та різноманітні схеми збагачення людей при владі.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна».

«Після Революції Гідності в Україні відбулась зміна влади. Але, на жаль, нова влада не реалізувала реформ, яких чекали люди з Майдану, не стала справедливою і не подолала корупцію», – зазначив політик.

На переконання депутата, ще одна тенденція, яка далі ослаблює державу – невиваженість політичних рішень. Якщо  політичні рішення будуть виваженими, державницькими і закони працюватимуть однаково щодо всіх українців, ніяких протестів в країні не буде, переконаний депутат.

«Я проти того, щоб в столиці України палали офіси та шини. Це не робить країну сильнішою. Навпаки – її ослаблює. Але влада має зрозуміти, що народне невдоволення не стримати, якщо далі процвітатиме корупція, банкрутуватимуть банки, а українці відчуватимуть несправедливість», – заявив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова