За ініціативи Юлії Тимошенко в Києві відкрився «Центр захисту киян»

За ініціативи Юлії Тимошенко київська міська організація партії «Батьківщина» відкрила в столиці «Центр захисту киян».

На його відкритті лідер партії наголосила, що головна умова успішності будь-якої діяльності – це любов до людей.

«Хочеться, щоб душа і серце були в усьому, що ми робимо, бо без цього жодна робота та жодна діяльність не має сенсу», – сказала Тимошенко.

Політик зазначила, що «Батьківщина» має силу, необхідну для того, щоб «разом з людьми відновити Україну та зробити її успішною».

Юлія Тимошенко нагадала про нещодавно оголошений «Новий курс України» та його чотири складові: стратегію миру, новий суспільний договір, новий економічний курс та екосистему життя людини.

Головним завданням лідер «Батьківщини» назвала втілення стратегії миру: «Ніхто не буде заробляти на війні і залишати окуповані території темними зонами для чорної контрабанди. Ніхто не прикриватиме війною безлад та корупцію. Ми розпочнемо справжній та сильний переговорний процес задля повернення миру в Україну та звільнення окупованих територій – Криму та Донбасу».

Юлія Тимошенко упевнена, що після ухвалення на референдумі Нового суспільного договору – нової Конституції – буде зруйнована монополія гілок влади на прийняття рішень, а люди отримають реальні можливості для управління країною.

Новий економічний курс, на її думку, стане «шляхом до відновлення країни, підняття рівня життя людей та визнання країни у світі».

«Якщо прийде патріотична професійна команда і проведе таку економічну політику, яку проводив Сінгапур, Китай та інші країни, які за лічені роки повстали з руїн та побудували сильні економіки, то в нас буде найсильніша економіка у світі. Новий економічний курс дасть нам покроковий план дій», – наголосила Тимошенко.

Четвертою частиною стратегії  відновлення країни лідер «Батьківщини» вважає побудову такої системи життя людей, у якій вони будуть відчувати себе соціально захищеними: «Треба відновити правильну соціальну політику, дати людям гідні зарплати та пенсії, правильні тарифи. Або ми це зробимо, або програємо конкуренцію за людину в світі».

Голова партії також подякувала міському партійному осередку за турботу про людей і висловила сподівання, що дуже багато киян зможуть отримати в «Центрі захисту киян» допомогу в вирішенні проблемних питань.

«Ми працюватимемо з людьми напряму – від серця до серця, адже у  нас з вами є одна мета: побудувати країну, де кожен міг би себе реалізувати. Щоб наші діти та батьки мали доступ для гарної освіти та якісних медичних послуг. Ми маємо одну ціль – побудувати країну так, щоб її ніхто не міг зруйнувати і закласти фундамент для щасливого життя українців», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова