За час президентства зробити Україну енергетично незалежною, – Юлія Тимошенко про одне зі своїх завдань

Юлія Тимошенко ставить завдання за 5 років прозвітувати перед народом про досягнення Україною енергетичної незалежності.

Про це вона заявила у середу, 23 січня,  в коментарі журналістам після подачі до ЦВК документів на реєстрацію кандидатом у президенти.

«Енергетична незалежність може стати для України реальністю. Її не треба випрошувати, енергетичну незалежність треба здобувати. Ставлю перед собою завдання, щоб через 5 років я могла звітувати про те, що в Україні досягнута енергетична незалежність повною мірою. І тоді ми зміцнимо свою політичну незалежність», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана: Україна має достатньо покладів для забезпечення себе природним газом і вугіллям, яке сьогодні також завозиться з-за кордону.

«Ми маємо достатньо урану, щоб і себе забезпечити ядерним паливом, і допомогти іншим країнам. Але ми вже десятиліття не маємо свого заводу з виробництва ядерного палива», – сказала Юлія Тимошенко та висловила впевненість, що такий завод можна буде побудувати за 5 років.

Також, за словами Голови партії, в Україні «на нульовій відмітці перебуває розвиток відновлювальної енергетики». Але команда «Батьківщини» має чітку програму, як розвинути цей напрям, запевнила її лідер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова