Юрій Одарченко: Ми вибороли право достойно жити на власній землі

Так вже склалося історично, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України.

Тож сьогодні над усією Україною майорить державний стяг, синій та жовтий кольори якого символізують небесну блакить і працелюбність українців. У нинішні нелегкі часи український прапор — символ Української держави, за суверенітет якої на неоголошеній війні віддають життя її найкращі сини, став справжнім оберегом, який наповнює серця почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Український народ з-поміж інших націй завжди вирізнявся надзвичайною волелюбністю, нестримним прагненням свободи та незламною силою волі. Тож я впевнений, невдовзі ми святкуватимемо довгоочікувану Перемогу в неоголошеній війні на сході нашої держави, у повному складі всіх областей від заходу до сходу, від півночі до півдня. І на всій території нашої держави гордо майорітиме Український прапор.

Щиро вітаю усіх співвітчизників з державними святами. Роки незалежності стали випробуванням для всіх нас на зрілість, терпіння. Проте не може бути сумніву, що народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків і сучасників.

Ми вибороли право достойно жити на власній землі. І ми обов’язково вистоїмо.

З Днем незалежності, Україно!

Юрій Одарченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 23 серпня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова