Юрій Одарченко: КМДА займається пограбуванням киян

Незаконні тарифи, зменшення надходжень в бюджет, завищення собівартості ЖЕКів та ігнорування рішень судів різних інстанцій. Ці всі злочини мають місце в роботі КМДА.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко, під час конференції на тему «Скільки мільярдів витягнуто з кишень киян внаслідок незаконних тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій? Хто має за це відповісти?», що відбулася  в УНІАН.

Незаконність тарифів, встановлених в розпорядженні КМДА №668, вже була визнана Окружним адміністративним судом м. Києва, Шостим апеляційним адміністративним судом міста Києва та навіть Верховним Судом, однак КМДА досі надсилає платіжки з незаконними тарифами.

Юрій Одарченко вважає, що чиновники повинні зрозуміти неминучість покарання за порушення закону. Саме тому депутат «Батьківщини» звертатиметься до Міністерства внутрішніх справ для порушення кримінальної справи проти службових осіб КМДА, які затвердили незаконні тарифи, і не бажають виконувати рішення суду.

За словами Одарченка, він вимагатиме від міністра доручити справу кваліфікованим слідчим, щоб в КМДА розуміли, що за порушення закону буде покарання.

Окрім того, на його думку, неоформлення документації на земельні ділянки будинків (прибудинкові території) — це свідоме бажання і далі розподіляти ресурси у тому форматі, що існує сьогодні в Києві. Натомість, якщо земля «закріплена» за будинком — уже не вдасться відвести цю землю під забудову, чи під інші потреби.

Юрій Одарченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 7 лютого 2019р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова