Юрій Одарченко: Рішення про перетворення лікарень у некомерційні підприємства треба скасувати

У п’ятницю, 28 грудня, за ініціативи «Батьківщини» відбулися збори ініціативної групи мешканців Херсона, під час яких вони виступили проти прихованої приватизації лікарень та за встановлення індивідуальних теплових пунктів для зменшення оплати за тепло.

Про це повідомив народний депутат від партії, учасник зборів Юрій Одарченко.

«Сьогодні у державі, зокрема в Херсоні, склалася така ситуація, коли єдиним важелем вирішення питань виступають громадяни, які виходять на вулиці або протестують задля вирішення тих чи інших проблем. «Батьківщина» вважає, що збори сотень херсонців, які не згодні з певними рішеннями, змусять місцеву владу припинити безлад і враховувати думку громади!» – зазначив політик.

Під час зборів мешканці Херсона виступили проти перетворень лікарень у некомерційні комунальні підприємства.

«Незабаром кожна лікарня виставить прейскурант за ту чи іншу медичну послугу. Тобто, якщо в тебе немає грошей, тебе лікувати не будуть. По суті, перетворення лікарень в некомерційні підприємства означає приховану приватизацію закладів охорони здоров’я», – заявив Юрій Одарченко.

Окрім цього, понад 500 херсонців підтримали ініціативу «Батьківщини» зі встановлення індивідуальних теплових пунктів для зменшення оплати за тепло.

Учасники зборів також делегували депутатів від «Батьківщини» внести відповідні проекти рішень до Херсонської міської ради про підтримані ініціативи.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова