Юлія Тимошенко зустрілася з координатором Держдепу США з питань санкцій

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та її заступник, голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провели зустріч із координатором Державного департаменту США з питань санкцій, Послом Деном Фрідом.

Сторони обговорили ситуацію на Сході України та в Криму, приділивши особливу увагу політиці  санкцій США проти Росії.

Ден Фрід запевнив керівників «Батьківщини» у підтримці Сполучених штатів Америки нашої держави, її територіальної цілісності і незалежності. Він наголосив, що політика санкцій США залишається в силі як важіль впливу на Росію. Ден Фрід висловив сподівання, що у червні ЄС також ухвалить рішення про подовження санкцій проти Кремля.

«Нашою спільною перемогою буде вільна Україна, яка наближається до Європи. Це означає проведення успішних внутрішніх реформ у вашій державі, які підтримує ваш народ», – наголосив представник Держдепу.

_APX0601

Зі свого боку Юлія Тимошенко подякувала США за політику санкцій та підтримку України у її боротьбі проти Росії.

«Ми щиро вдячні за те, що США підтримує Україну. У нашій державі ні в кого нема жодного сумніву, що США – це політичний партнер України, який послідовно відстоює повергнення миру на нашу землю  та відновлення нашої територіальної цілісності», – заявила Юлія Тимошенко.

Більше фотографій із зустрічі дивіться в фотогалереї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова