Юлія Тимошенко зустрілася зі Спікером Парламенту Австрії

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі Спікером Парламенту Австрії Вольфгангом Соботкою в рамках участі у Віденському європейському форумі 2022.

«Від імені українців дякую Австрії та австрійцям за підтримку та допомогу. Дякуємо вам за те, що ви надаєте нам гуманітарну допомогу та приймаєте наших біженців. Дякуємо за санкції. Дякуємо вам за те, що ви думаєте про Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона повідомила Спікеру про останні події в Україні, спричинені війною кремля проти нашої держави. Зокрема, розповіла про цілеспрямовані обстріли росією енергетичної інфраструктури України та закликала Австрію підтримати Україну у боротьбі проти країни-агресора росії.

Вольфганг Соботка висловив підтримку суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України і підкреслив, що «війна росії проти України – це війна проти наших спільних демократичних цінностей та небезпека для усього вільного світу».

Окремо йшлося про ініціативу Австрії з відновлення Запорізької області України після закінчення війни.

Зі свого боку Юля Тимошенко подякувала за такий крок і висловила сподівання, що це зможе бути реалізовано найближчим часом після нашої перемоги над росією.

Зазначимо, що у зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова