Юлія Тимошенко зустрілася зі Спеціальним представником Німеччини з реформи децентралізації

Сьогодні, 4 червня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі Спеціальним представником Уряду ФРН з реформи децентралізації Ґеоргом Мільбрадтом.

«Я не відвідував Україну останні 14 місяців через застереження, пов’язані з пандемією. Але ми продовжуємо бути зацікавленими у проведенні реформи децентралізації у Вашій державі. Я дякую Вам за цю можливість зустрітися і почути від Вас особисто про те, що відбувається в Україні», – зазначив Ґеорґ Мільбрадт.

«Я дуже рада знову бачити Вас в Україні. Ми щиро вдячні, що Ви приїхали особисто ознайомитися з ситуацією в нашій країні, не зважаючи на пов’язані з пандемією ризики», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона поінформувала свого співрозмовника про політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Окрім того, сторони обмінялися думками про хід реформ в нашій державі, включаючи децентралізацію та боротьбу з корупцією.

Лідер «Батьківщини» подякувала Ґеорґу Мільбрадту за зусилля Німеччини щодо проведення в Україні стратегічних реформ.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова