Юлія  Тимошенко зустрілася з Єврокомісаром Йоханнесом Ханом

Сьогодні, 31 травня, в рамках участі у Конгресі  Європейської народної партії (ЄНП) у Роттердамі лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  провела зустріч із Єврокомісаром з питань бюджету Йоханнесом Ханом.

Йшлося про ситуацію в Україні, яка склалася через розв’язану росією війну, макрофінансову допомогу, яку ЄС надає Україні, та допомогу нашій державі для відновлення як вільної демократичної країни.

«Народ України весь час з початку повномасштабної війни кремля відчуває, що ми не одні, що ви поряд з нами. У травні ми отримали від вас черговий транш макрофінансової допомоги. Це дозволяє нашому народові виживати та боротися за свою землю у ці скрутні часи», – наголосила Юлія Тимошенко, закликавши до спільного відновлення України після закінчення війни.

У відповідь Єврокомісар Йоханнес Хан висловив солідарність українському народові та детально повідомив про пропозицію Єврокомісії доповнити значну короткострокову допомогу, надану досі новою винятковою макрофінансовою допомогою для України у розмірі до 9 мільярдів євро у 2022 році.

Окрім того, він зазначив, що Євросоюз зацікавлений у тому, щоб очолити зусилля щодо відновлення України після війни. Для цього в Єврокомісії пропонують створити «платформу реконструкції» на чолі з Україною та ЄК, вона також об’єднає держави-члени ЄС, донорів, міжнародні фінансові інститути та інших партнерів-однодумців.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 81 партія та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова