Юлія Тимошенко зустрілася з Єврокомісаром Йоганнесом Ханом

У четвер, 24 січня, у межах участі в заходах Всесвітнього економічного форуму Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ханом у місті Давос (Швейцарія).

Сторони обговорили питання сучасного стану відносин Україна-ЄС, а також політичну та соціально-економічну ситуацію в нашій державі.

Особливу увагу було приділено необхідності проведення реформ в Україні, насамперед боротьбі з корупцією. Комісар Йоганнес Хан висловив серйозне занепокоєння через регрес у боротьбі з корупцією в нашій державі та закликав до реальних кроків у цій галузі.

Окрім того, сторони обговорили питання, пов‘язані з незаконною анексією Криму Росією та війною на Донбасі. Юлія Тимошенко порушила питання захисту внутрішньо переміщених осіб та всіх громадян України, які постраждали та страждають в результаті війни на Сході нашої держави.

Про зустріч з Юлією Тимошенко та заступником Голови партії «Батьківщина», головою Комітету ВРУ з прав людини Григорієм Немирею Єврокомісар Хан повідомив на своїй сторінці  у Twitter.  Він наголосив на важливості проведення прозорих і чесних виборів в Україні у 2019 році.

«Дуже радий був поспілкуватися з Юлією Тимошенко та Григорієм Немирею під час заходів Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Вільні, чесні й прозорі вибори є ключем до стабільного і процвітаючого майбутнього України. Радий був почути від них про їхню відданість на шляху реформ і особливо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи поглиблену всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС», – написав Хан.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова