Юлія Тимошенко зустрілася з Єврокомісаром Йоганнесом Ханом

У рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ханом.

Сторони обговорили питання сучасного стану відносин Україна-ЄС. Особливу увагу було приділено необхідності дотримання прозорості політичного процесу, пов‘язаного з підготовкою до наступних виборів.

У цьому контексті наголошувалося на необхідності забезпечення збалансованого складу ЦВК та прийняття нового виборчого закону.

Також Єврокомісар Хан висловив серйозне занепокоєння через регрес у боротьбі з корупцією в Україні, зокрема що стосується створення Вищого антикорупційного суду, тиску на антикорупційні неурядові організації та відсутність результатів у винесенні судових вироків високопосадовцям, яких було звинувачено у корупційних злочинах.

Окрім того, сторони обговорили питання, пов‘язані з незаконною анексією Криму Росією та конфліктом на Донбасі. У зв‘язку з цим Юлія Тимошенко порушила питання захисту внутрішньо переміщених осіб та усіх громадян України, які постраждали та страждають в результаті війни на Сході нашої держави.

Сторони погодилися на необхідності забезпечення соціальних і виборчих прав цієї категорії наших громадян.

Фото: Twitter Johannes Hahn

Юлія Тимошенко та Єврокомісар Хан домовилися продовжити практику регулярних зустрічей. Планується, що наступна така зустріч відбудеться у Брюсселі найближчим часом.

У  зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова