Юлія Тимошенко зустрілася з Єврокомісаркою Стеллою Кіріакідіс

Сьогодні, 31 травня, в рамках участі у Конгресі Європейської народної партії (ЄНП) у Роттердамі лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Єврокомісаркою з питань охорони здоров’я та безпеки продуктів харчування Стеллою Кіріакідіс.

Учасники зустрічі обговорили гуманітарну ситуацію в Україні, яка склалася через розв’язану росією війну, та питання світової продовольчої безпеки.

«Ми вдячні ЄС за підтримку України, але закликаємо до збільшення гуманітарної допомоги, зокрема для поранених та для Сходу й Півдня нашої держави, де люди наразі перебувають в умовах гуманітарної катастрофи, спричиненої агресією росії», – сказала Юлія Тимошенко.

Окрім того, за її словами, путін не тільки веде війну проти України і вбиває наших громадян, а й свідомо шантажує увесь світ продовольчою кризою – голодом для країн Африки та Азії, стрімким зростанням цін на продовольство та інфляцією.

У цьому зв’язку Юлія Тимошенко наголосила на необхідності усіма можливими способами уникнути цього – знайти рішення щодо розблокування та розмінування українських портів.

У свою чергу Єврокомісарка Стелла Кіріакідіс запевнила у підтримці України і наголосила, що ЄС і надалі допомагатиме нашим громадянам у ці найважчі часи історії України.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 81 партія та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова